PRIME INN MAXX
Modern çizgiler taşıyan odalarımız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olup, bu yüzden ülkemizin önde gelen markaları tercih edilmiştir.

Otel çevresinde güzel vakit geçirebileceğiniz, sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz mekanlar ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alışveriş merkezleri ve marketler bulunmaktadır.
PRIME INN MAXX HAKKINDA
2019 Eylül ayından itibaren değerli misafirlerinin hizmetine başlayan Prime Inn MAXX şubemiz 14 kat ve 140 adet 1+1 suit dairelerden oluşmaktadır. Kısa ve uzun süreli konuklarımızın rahat etmesi için inşaat aşamasından daire mobilyaları ve mutfak gereçlerinin seçimine kadar en ince ayrıntılar düşünülmüş, ülkemizin önde gelen firmalarının ürünleri kullanılmıştır.

Talas Mevlana’da bulunan Prime Inn MAXX konumu itibari ile Erciyes Üniversitesi, Kayseri Üniversitesine yürüme mesafesinde olup otelimizin etrafında sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz park, restaurant, kafeler ile tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz alışveriş merkezleri ve marketler bulunmaktadır. Prime Inn MAXX’ta 7/24 resepsiyon hizmetinin yanı sıra misafirlerimiz daire içerisine yerleştirilmiş modem ile sınırsız internetten ve kendimize ait olan ücretsiz otoparkımızdan yararlanabilmektedir. 

PRIME INN Firması olarak Hedefimiz; 
Yöneticiler, iş sebebiyle seyahat eden iş adamları, aileler, gurbetçilerimiz, doktor, avukat ve mühendis gibi çalışanlarımız ile öğrenci konuklarımıza “Ev Konforunda Konaklama”  hizmetini en iyi şekilde sunmaktır.
Evinizde Hissedin...
PRIME INN MAXX Odalarımız
Konfor ve estetiğin kusursuz uyumundan ilham alan odalarımızın tamamı özenle seçilen mobilyalar ve mutfak ekipmanlarıyla zenginleştiriliyor.
PRIME INN MAXX OLANAKLAR
TV
TV
Çamaşır Makinesi
Çamaşır Makinesi
Mutfak
Mutfak
Wifi
Wifi
Merkezi Isıtma
Merkezi Isıtma
Duş
Duş
Resepsiyon
Resepsiyon
Kolay Ulaşım
Kolay Ulaşım
Buzdolabı
Buzdolabı
Yatak
Yatak
Lobi
Lobi
PRIME INN MAXX GALERİ
MİSAFİR YORUMLARI
PRIME INN MAXX İLETİŞİM
Müşterilerimize temiz, güvenilir ve rahat bir yaşam alanı sunmak amacıyla modern çizgiler taşıyan, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olan Prime inn’de ev konforunda konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Kısa veya uzun dönem konaklama avantajları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.