PRIME INN CITY
Modern çizgiler taşıyan odalarımız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olup, bu yüzden ülkemizin önde gelen markaları tercih edilmiştir.

Çevresinde güzel vakit geçirebileceğiniz, sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz mekanlar ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alışveriş merkezleri ve marketler bulunmaktadır.
PRIME INN CITY  HAKKINDA
2021 yılının Aralık ayından itibaren faaliyetine başlayan PRIME INN CITY 6 kat üzerine kurulmuş olup 53 adet 1+1 ve 2+1 mutfaklı suit dairelerden oluşmaktadır. Prime INN firmasının ev konforunda otel rahatlığını en güzel mekanda sunmak hedefiyle ülkemizin seçkin mimarları ile birlikte tasarlanan CITY’de, önde gelen firmalarının en kaliteli yatak, mobilya, mutfak eşyası ile beyaz eşyaları kullanılmıştır. Müşterilerimizin kaldığı odaların ferah bir ortam oluşturması için pencereler geniş tutulmuş ayrıca led lambalar ile odalar aydınlatılmıştır.

Kayseri Düvenönü bölgesinde bulunan Prime Inn CITY konumu itibari ile şehrin merkezinde olup Cumhuriyet meydanı, Kayseri Kalesi ve Forum AVM’ye yürüme mesafesindedir. Otelimizin etrafında restaurant, kafe ile tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz alışveriş merkezleri ve marketler bulunmaktadır. Prime Inn CITY’de 7/24 resepsiyon, kapalı devre kamera sisteminin yanı sıra müşterilerimizin rahatlığı için sınırsız fiber hızlı internet ve her odamızda 40” inç smart TV bulunmaktadır.

PRIME INN Firması olarak Hedefimiz;
Yöneticiler, iş sebebiyle seyahat eden iş adamları, aileler, gurbetçilerimiz, doktor, avukat ve mühendis gibi çalışanlarımız ile öğrenci konuklarımıza “Ev Konforunda Konaklama” hizmetini en iyi şekilde sunmaktır.
Evinizde Hissedin...
PRIME INN CITY  Odalarımız
Konfor ve estetiğin kusursuz uyumundan ilham alan odalarımızın tamamı özenle seçilen mobilyalar ve mutfak ekipmanlarıyla zenginleştiriliyor.
PRIME INN CITY  OLANAKLAR
TV
TV
Çamaşır Makinesi
Çamaşır Makinesi
Geniş Odalar
Geniş Odalar
Mutfak
Mutfak
Wifi
Wifi
Merkezi Isıtma
Merkezi Isıtma
Duş
Duş
Resepsiyon
Resepsiyon
Yatak
Yatak
Ulaşım
Ulaşım
TV
TV
Yatak
Yatak
Konum
Konum
Ulaşım
Ulaşım
PRIME INN CITY  GALERİ
MİSAFİR YORUMLARI
PRIME INN CITY  İLETİŞİM
Müşterilerimize temiz, güvenilir ve rahat bir yaşam alanı sunmak amacıyla modern çizgiler taşıyan, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olan Prime inn’de ev konforunda konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Kısa veya uzun dönem konaklama avantajları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.