PRIME INN LOFT
Modern çizgiler taşıyan odalarımız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olup, bu yüzden ülkemizin önde gelen markaları tercih edilmiştir.

Çevresinde güzel vakit geçirebileceğiniz, sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz mekanlar ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alışveriş merkezleri ve marketler bulunmaktadır.
PRIME INN LOFT HAKKINDA
2017 Eylül ayından itibaren değerli misafirlerimizin hizmetine başlayan Prime Inn LOFT şubemiz 14 kat ve 101 adet 1+1 suit daireden oluşmaktadır. Modern çizgiler taşıyan odalarımız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olup ülkemizin önde gelen markaları tercih edilmiştir. Ayrıca odalarımızın mimari olarak yaşam alanı ile yatak odası ve banyonun birbirinden ayrı alanlar gibi olmasına önem verilerek tasarlanmış olup bu özelliği ile de Kayseri’deki 1+1’ler içerisinde ayrı bir öneme sahiptir.

Talas Mevlana’da bulunan Prime Inn LOFT ana cadde üzerinde ve otobüs son duraklarına 50 m. mesafede bulunmaktadır. Bu noktadan Erciyes Üniversitesi, şehir merkezi ve AVM’lere rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Binamızın etrafında yürüme mesafesinde bulunan park, restaurant, kafe ve marketler bulunmaktadır. Prime Inn LOFT’ta 7/24 resepsiyon, sınırsız internet, 24 saat sıcak su ve ücretsiz otopark bulunmaktadır.    

PRIME INN Firması olarak Hedefimiz; 
Yöneticiler, iş sebebiyle seyahat eden iş adamları, aileler, gurbetçilerimiz, doktor, avukat ve mühendis gibi çalışanlarımız ile öğrenci konuklarımıza “Ev Konforunda Konaklama” hizmetini en iyi şekilde sunmaktır.
Evinizde Hissedin...
PRIME INN LOFT Odalarımız
Konfor ve estetiğin kusursuz uyumundan ilham alan odalarımızın tamamı özenle seçilen mobilyalar ve mutfak ekipmanlarıyla zenginleştiriliyor.
PRIME INN LOFT OLANAKLAR
TV
TV
Çamaşır Makinesi
Çamaşır Makinesi
Wifi
Wifi
Merkezi Isıtma
Merkezi Isıtma
Duş
Duş
Resepsiyon
Resepsiyon
Mutfak
Mutfak
Ulaşım
Ulaşım
PRIME INN LOFT GALERİ
MİSAFİR YORUMLARI
PRIME INN LOFT İLETİŞİM
Müşterilerimize temiz, güvenilir ve rahat bir yaşam alanı sunmak amacıyla modern çizgiler taşıyan, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olan Prime inn’de ev konforunda konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Kısa veya uzun dönem konaklama avantajları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.