Ayrıcalıklar
Ayrıcalıklar
PRIME INN Ayrıcalıklar
Güzel şehrimiz Kayseri ve yakın çevresinde güzel doğa harikası tabiatı ile Turizmde çok değerli bir yere sahiptir. Bu anlamda şehrimizde konaklayan müşterilerimize havaalanı transfer Erciyes Kayak Merkezine ulaşım, Kapadokya Balon Turu, Kozaklı Termal Turizm tesislerine transfer ve ulaşım hizmetleri sunmaktayız. (ücretli)

Transfer hizmetlerimiz tamamen kişiye özeldir. Güvenli Turizm adı altında her türlü hijyen ve temizlik kurallarına özen gösterilmekte, sağlığınız için her türlü tedbiri de ayrıca almaktayız.
Havaalanı Transfer
Havaalanı Transfer
Transfer hizmetlerimiz kişiye özeldir. Güvenli Turizm adı altında her türlü hijyen ve temizlik kurallarına özen gösterilmekte, sağlığınız için her türlü tedbiri de ayrıca almaktayız. (Transfer ücretlidir)
Kapadokya Balon Turu
Kapadokya Balon Turu
Güzel şehirimiz Kayseri'nin  yakın çevresinde bulunan Kapadokya  Balon Turu tesislerine transfer ve ulaşım hizmetleri sunmaktayız. (ücretli)
Kozaklı Termal Turizm
Kozaklı Termal Turizm
Güzel şehirimiz Kayseri'nin  yakın çevresinde bulunan Kozaklı Termal Turizm tesislerine transfer ve ulaşım hizmetleri sunmaktayız. (ücretli)
Erciyes Kayak Pisti
Erciyes Kayak Pisti
Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Erciyes’e transfer ve ulaşım hizmeti sunmaktayız. (Transfer hizmetimiz ücretlidir.) Ayrıca kayak ekipmanlarının kiralanması konusunda yardımcı oluyoruz.