PRIME INN BUTİK
Modern çizgiler taşıyan odalarımız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olup, bu yüzden ülkemizin önde gelen markaları tercih edilmiştir.

Çevresinde güzel vakit geçirebileceğiniz, sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz mekanlar ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alışveriş merkezleri ve marketler bulunmaktadır.
PRIME INN BUTİK HAKKINDA
2018 Ağustos ayından itibaren değerli misafirlerimizin hizmetine başlayan Prime Inn BUTİK şubemiz 4 kat ve 27 adet 2+1 aile suitinden oluşmaktadır. 95 m2 büyüklüğü ile şehrin en büyük konaklama odası olan dairelerimizin her birinde iki yatak odası ve iki banyo bulunmaktadır.  Modern çizgiler taşıyan odalarımız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olup ülkemizin önde gelen markaları tercih edilmiştir.  Özellikle Erciyes’e gelen misafirler ile gurbetçi aileler tarafından rağbet gören odalarımızda Ali Dağı ve Eski Talas manzarası eşliğinde odalarımızda bulunan balkonda çayınızı yudumlayarak tüm günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Talas Kiçiköy’de bulunan Prime Inn BUTİK tramvay son duraklarına 500 m. mesafede bulunmakta, ayrıca otobüs ile kolay ulaşım imkanına sahip merkezi konumdadır. Şehrin en önemli sosyal yaşama alanı olan Talas Osmanlı sokağının hemen yanıbaşında olan Prime Inn BUTİK’ten otopark problemi olmadan her akşam canlı müzik olan cafelere ve tarihi konaklara yürüyerek ulaşabilir, arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz. Prime Inn BUTİK’te 7/24 resepsiyon hizmetinin yanı sıra misafirlerimiz daire içerisine yerleştirilmiş modem ile sınırsız internetten ve kendimize ait olan ücretsiz otoparkımızdan yararlanabilmektedir.

PRIME INN Firması olarak Hedefimiz; 
Yöneticiler, iş sebebiyle seyahat eden iş adamları, aileler, gurbetçilerimiz, doktor, avukat ve mühendis gibi çalışanlarımız ile öğrenci konuklarımıza “Ev Konforunda Konaklama”  hizmetini en iyi şekilde sunmaktır.
Evinizde Hissedin...
PRIME INN BUTİK Odalarımız
Konfor ve estetiğin kusursuz uyumundan ilham alan odalarımızın tamamı özenle seçilen mobilyalar ve mutfak ekipmanlarıyla zenginleştiriliyor.
PRIME INN BUTİK OLANAKLAR
Wifi
Wifi
Merkezi Isıtma
Merkezi Isıtma
Duş
Duş
TV
TV
Çamaşır Makinesi
Çamaşır Makinesi
Mutfak
Mutfak
Geniş Odalar
Geniş Odalar
Yatak
Yatak
Banyo
Banyo
Konum
Konum
Ulaşım
Ulaşım
PRIME INN BUTİK GALERİ
MİSAFİR YORUMLARI
PRIME INN BUTİK İLETİŞİM
Müşterilerimize temiz, güvenilir ve rahat bir yaşam alanı sunmak amacıyla modern çizgiler taşıyan, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olan Prime inn’de ev konforunda konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Kısa veya uzun dönem konaklama avantajları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.