Kurumsal
PRIME INN HAKKINDA
Kayseri'ye iş veya eğitim amacıyla gelen ve birkaç yıl için kalması gereken çalışanlarımız ve öğrencilerimizin eşyalı ev ihtiyaçlarında aradıkları kaliteli, güvenilir ve temiz rezidans ihtiyacını gidermek misafirlerine “ev konforunda konaklama” sağlamak amacıyla 2017 yılında kurulan PRIME INN bugün Kayseri'de GARDEN, MAXX, BUTİK, LOFT ve CITY Nevşehir'de SEANDOS olmak üzere 6 şube ve 500’ü aşkın 1+0, 1+1 , 2+1 eşyalı daire ve otel seçenekleri ile şehrin en büyük firmasıdır. Geniş oda seçenekleri ile Kayseri ve Nevşehir'e tatil, iş veya eğitim için gelen müşterilerine kısa ve uzun süreli konaklama ve otel imkânı sunmaktadır. 

Her misafirimiz bizim için özeldir.
Konuklarımızı; tasarımı titiz bir mimari ile oluşturulmuş, içerisi birinci sınıf mobilya ve mutfak eşyaları ile hazırlanmış ve her ayrıntısı müşterilerimizin rahat etmesi amacıyla düşünülmüş eşyalı dairelerimizde kısa veya uzun süreli misafir etmek için biz hazırız. Sizleri de Kayseri’ye ve Nevşehir'e yolunuz düştüğünde bekliyoruz.

Hedefimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetidir.
En Yüksek Kalite

Modern çizgiler taşıyan odalarımız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olup, bu yüzden ülkemizin önde gelen markaları tercih edilmiştir.

Çevresinde güzel vakit geçirebileceğiniz, sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz mekanlar ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alışveriş merkezleri ve marketler bulunmaktadır.
 Güvenlik ve Kamera
Misafirlerimizin güvenliği ve huzuru için çalışıyoruz.
 Fiber İnternet
Prime INN rezidansta 7/24 fiber internet ile bu ayrıcalığın tadını çıkarın.
 %100 Memnuniyet
Her misafirimizi Memnun etmek bizim görevimiz.