PRIME INN GARDEN
Modern çizgiler taşıyan odalarımız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olup, bu yüzden ülkemizin önde gelen markaları tercih edilmiştir.

Çevresinde güzel vakit geçirebileceğiniz, sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz mekanlar ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alışveriş merkezleri ve marketler bulunmaktadır.
PRIME INN GARDEN HAKKINDA
2019 Temmuz ayından itibaren değerli misafirlerinin hizmetine başlayan Prime Inn GARDEN şubemiz 14 kat ve 84 adet 1+1 ve 56 adet 1+0 stüdyo odalardan oluşmaktadır. Modern çizgiler taşıyan odalarımız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olup, bu yüzden ülkemizin önde gelen markaları tercih edilmiştir. Misafirlerimizin hoşça vakit geçirebilmesi amacıyla binamızda spor salonu, oyun alanı ve öğrencilerimizin ders çalışması için etüt salonumuz bulunmaktadır. Ayrıca hem otel hem de rezidans olarak müşterilerimize hizmet veren kahvaltı salonumuzda açık büfe kahvaltı yapma imkanınız bulunmaktadır. 600 m2 yeşil alana sahip bahçemizde bulunan oturma alanlarında günün yorgunluğunu atabilir, arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz. 

Talas Yenidoğan’da bulunan Prime Inn GARDEN merkezi konumda olup, tramvay duraklarına 5 dk. lık yürüme mesafesindedir. Tramvay ile üniversite, şehir merkezi, Kayseri Park ve Kayseri Forum AVM’ye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Erciyes’e olan 24 km. lik mesafe ile kayak merkezine 30 dk gibi çok kısa bir zamanda ulaşabilirsiniz. Binamızın etrafında yürüme mesafesinde bulunan park, restaurant, kafe ve marketler bulunmaktadır. Prime Inn GARDEN’da 7/24 resepsiyon, sınırsız internet, 24 saat sıcak su ve ücretsiz otopark bulunmaktadır.  


PRIME INN Firması olarak Hedefimiz; 
Yöneticiler, iş sebebiyle seyahat eden iş adamları, aileler, gurbetçilerimiz, doktor, avukat ve mühendis gibi çalışanlarımız ile öğrenci konuklarımıza “Ev Konforunda Konaklama”  hizmetini en iyi şekilde sunmaktır.
Evinizde Hissedin...
PRIME INN GARDEN Odalarımız
Konfor ve estetiğin kusursuz uyumundan ilham alan odalarımızın tamamı özenle seçilen mobilyalar ve mutfak ekipmanlarıyla zenginleştiriliyor.
PRIME INN GARDEN OLANAKLAR
TV
TV
Çamaşır Makinesi
Çamaşır Makinesi
Wifi
Wifi
Merkezi Isıtma
Merkezi Isıtma
Duş
Duş
Resepsiyon
Resepsiyon
Spor Salonu
Spor Salonu
Kahvaltı Salonu
Kahvaltı Salonu
Lobi
Lobi
Mutfak
Mutfak
Oyun Odası
Oyun Odası
Etüd Salonu
Etüd Salonu
Bahçe
Bahçe
Ulaşım
Ulaşım
PRIME INN GARDEN GALERİ
MİSAFİR YORUMLARI
PRIME INN GARDEN İLETİŞİM
Müşterilerimize temiz, güvenilir ve rahat bir yaşam alanı sunmak amacıyla modern çizgiler taşıyan, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmış olan Prime inn’de ev konforunda konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Kısa veya uzun dönem konaklama avantajları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.