COVID-19
COVID-19
COVİD-19 ALINAN TEDBİRLER

Prıme Inn olarak misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimizdir. Siz değerli misafirlerimize ve çalışma arkadaşlarımıza sağlıklı ve güvenli alanlar yaratmak için, koronavirüs (Covid-19) ile mücadelede önleyici sağlık tedbirleri kapsamında artan bir yoğunlukta devam ettiriyoruz. 

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen yeni tip koronavirüs Covid-19 krizi süreçlerinin her aşamasını yakından takip etmekte ve tesislerimizin normalleşme sürecine dönmesi aşamasında sıfır tolerans bakış açısıyla almış olduğumuz önlemleri sürdürülebilir kılmak adına kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. Covid-19 kapsamında misafirlerimize kusursuz deneyim ve hijyen hizmeti sunabilmek adına gerekli olan tüm aksiyonların alındığını ve her yeni düzenlemeye göre revize edileceğini memnuniyetle paylaşmak isteriz. 

  • Tüm genel mekanlar, odalar ve asansörlerde dijital veya yazılı evrak panolarında, tedbirlerimiz misafirler ve çalışanlar ile paylaşılmaktadır. Hijyen konusunda gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. 
  • Asansör kullanımı sosyal mesafe kurallarına göre düzenlemiş ve sınırlandırılmıştır. Ortak alanlarda, asansör önlerinde ve içlerinde gerekli uyarı ve bilgilendirme işaretleri yerleştirilmiştir. 
  • Bütün şubelerimizdeki çalışanlarımıza hijyen ve temizlik eğitimi aldırılmıştır.
  • Her çalışanımız maske takmakta ve sosyal mesafe kurallarına uyarak misafirlerimiz ile iletişime geçmektedir.
  • Tesiste kullanılan maske, eldiven, el dezenfektanı, genel alan dezenfektanı ve temizlik malzemelerde TSE sertifikasına sahip ürünler tercih edilmektedir. 
  • Her misafir ve personelin girişlerinde ateşleri ölçülmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Yüksek ateşi olanlar tesis içerisine alınmamakta ve durum sağlık birimleriyle zaman geçmeden paylaşılarak müşteri/çalışanın sağlık kuruluşlarına transferleri sağlanmaktadır. 
  • Her müşteri öncesi odalarımız havalandırılmakta, dezenfekte edilmekte ve el ile sık dokunulan yüzeyler; kapı kolları, bataryalar, sık dokunulan düğmeler, telefon ahizesi, televizyon kumandası, mutfak dolapları ile tuvalet ve lavaboların temizliğine özen gösterilmektedir.